Кран кульовий Thermo Alliance Standart 2" ВЗ для води (важіль) SD605NW50PN40
SKU: SD00021340 · Thermo Alliance
1 530,00 ₴
Кран кульовий Thermo Alliance Standart 2" ВЗ для води (важіль) SD605NW50PN40 виготовлений із латуні, покритої шаром нікелю. Під час встановлення крана необхідно переконатися, що після монтажу залишено достатньо простору для вільного обертання ручки. Виріб не призначений для регулювання потоку робочого середовища. Запірний механізм (куля) має перебувати в одному з двох положень — «закрито» або «відкрито».
Характеристики
- Серія
- Standart
- Різьба
- Внутрішня/Зовнішня
- Артикул
- SD605NW50PN40
- Гарантія
- 12 місяців
- Матеріал
- Латунь
- Покриття
- Нікель
- Штрихкод
- 6900021152426
- Тип ручки
- Важіль
- Тип виробу
- Кран кульовий
- Тип затвора
- Куля
- Розташування
- Прямий
- Вага нетто, кг
- 1,296
- Вага брутто, кг
- 1,379
- Зверніть увагу
- Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%.
- Вид підключення
- Різьба
- Країна-виробник
- Китай
- Робоче середовище
- Вода
- Клас герметичності
- А
- Розмір підключення
- 2"x2"
- Кількість витків різьби
- 6
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Максимальний робочий тиск, бар
- 40
- Максимальна робоча температура, °C
- 120
- Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм
- 210х74х125
З цим купують

Кран кульовий Thermo Alliance Standart 2" ВР для води (важіль) SD600NW50PN40
Thermo Alliance
1 506,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Base 2" ВЗ для води (важіль) SD605W50
Thermo Alliance
1 200,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Base 2" ВР для води (важіль) SD600W50
Thermo Alliance
1 078,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Forte 1 1/2 ВЗ для води (ручка) SF605W40
Thermo Alliance
1 691,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Forte 1 1/2" ВР для води (ручка) SF600W40
Thermo Alliance
1 682,00 ₴

Кран кульовий Icma 1" 1/4 прямий №352
Icma
1 436,00 ₴

Кран кульовий Icma 1" 1/4 прямий №350
Icma
1 161,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Standart 1" 1/2 ВЗ для води (важіль) SD605NW40PN40
Thermo Alliance
1 012,00 ₴
Схожі товари

Кран кульовий Thermo Alliance Standart 2" ВР для води (важіль) SD600NW50PN40
Thermo Alliance
1 506,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Base 2" ВЗ для води (важіль) SD605W50
Thermo Alliance
1 200,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Base 2" ВР для води (важіль) SD600W50
Thermo Alliance
1 078,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Forte 1 1/2 ВЗ для води (ручка) SF605W40
Thermo Alliance
1 691,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Forte 1 1/2" ВР для води (ручка) SF600W40
Thermo Alliance
1 682,00 ₴

Кран кульовий Icma 1" 1/4 прямий №352
Icma
1 436,00 ₴

Кран кульовий Icma 1" 1/4 прямий №350
Icma
1 161,00 ₴

Кран кульовий Thermo Alliance Standart 1" 1/2 ВЗ для води (важіль) SD605NW40PN40
Thermo Alliance
1 012,00 ₴


