Кран кульовий Blue Ocean 32 з кулею ABS
SKU: SD00010632 · Blue Ocean
340,00 ₴
Кран кульовий Blue Ocean 32 — запірна арматура, яка широко використовується при облаштуванні систем водопостачання житлових і промислових будівель, приватних будинків. Виріб здатен витримувати температуру робочого середовища до 60 °C. Дизайн крана лаконічний, зручна ергономічна ручка виконана у формі довгого важеля. Монтаж виконують методом поліфузного зварювання за допомогою паяльника для поліпропілену. Затвор-куля зроблений з ABS-пластика може перебувати в положенні закрито або відкрито.
Характеристики
- Колір
- Сірий
- Артикул
- BOBVCW32XXABS
- Гарантія
- 10 років
- Матеріал
- Поліпропілен / ABS / Латунь
- Штрихкод
- 0201003047461
- Тип ручки
- Важіль
- Тип виробу
- Кран кульовий
- Тип затвора
- Куля
- Розташування
- Прямий
- Вага нетто, кг
- 0,183
- Зверніть увагу
- Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%.
- Вид підключення
- Поліфузне зварювання
- Країна-виробник
- Великобританія
- Робоче середовище
- Вода
- Номінальний тиск PN
- 25
- Розмір підключення
- 32
- Робоча температура, °C
- 60
- Кількість витків різьби
- Відсутня
- Країна реєстрації бренду
- Великобританія
- Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм
- 160х90х55
З цим купують

Кран кульовий Blue Ocean "Білий" 32
Blue Ocean
650,00 ₴

Кран кульовий Blue Ocean 20
Blue Ocean
337,00 ₴

Кран кульовий Blue Ocean "Білий" 20
Blue Ocean
337,00 ₴

Кран кульовий PPR Thermo Alliance 32
Thermo Alliance
346,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 25х3/4" прямий
Thermo Alliance
388,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 20х1/2" прямий
Thermo Alliance
298,00 ₴

Кран з поліпроп. прямий кульовий 20х1/2"з д/радіаторів Blue Ocean "Бiлий"
Blue Ocean
595,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 25х3/4" кутовий
Thermo Alliance
388,00 ₴
Схожі товари

Кран кульовий Blue Ocean "Білий" 32
Blue Ocean
650,00 ₴

Кран кульовий Blue Ocean 20
Blue Ocean
337,00 ₴

Кран кульовий Blue Ocean "Білий" 20
Blue Ocean
337,00 ₴

Кран кульовий PPR Thermo Alliance 32
Thermo Alliance
346,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 25х3/4" прямий
Thermo Alliance
388,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 20х1/2" прямий
Thermo Alliance
298,00 ₴

Кран з поліпроп. прямий кульовий 20х1/2"з д/радіаторів Blue Ocean "Бiлий"
Blue Ocean
595,00 ₴

Кран кульовий радіаторний PPR Thermo Alliance 25х3/4" кутовий
Thermo Alliance
388,00 ₴


