Блок розпалу Thermo Alliance (30133800813001)
SKU: SD00031582 · Thermo Alliance
677,00 ₴
Блок розпалу Thermo Alliance (30133800813001) відповідає за всі процеси, що відбуваються в газовому проточному водонагрівачі (розпал, контроль наявності полум'я, контроль перегріву води і димоходу, відкриття і закриття газового клапана тощо). Для живлення блоку розпалу використовуються 2 батареї типу D по 1,5 В.
Характеристики
- Артикул
- 30133800813001
- Гарантія
- 6 місяців
- Матеріал
- Пластик
- Штрихкод
- 0203016254850
- Тип виробу
- Блок розпалювання
- Сумісність
- З газовими проточними водонагрівачами JSD20-10CL.
- Вага нетто, кг
- 0,141
- Вага брутто, кг
- 0,155
- Зверніть увагу
- Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%.
- Країна-виробник
- Китай
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Додаткові характеристики
- Спосіб підключення – штекери. Матеріал – пластик.
- Кількість вантажних місць
- 1
- Габарити упаковки (ШхГхВ), мм
- 90х40х100
- Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм
- 90х40х100
З цим купують

Блок розпалу Thermo Alliance (301190081)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Блок розпалу Aquatronic (560501D10A100)
Aquatronic
550,00 ₴

Пресостат Thermo Alliance (301130006)
Thermo Alliance
495,00 ₴

Дисплейна плата Thermo Alliance (301121259)
Thermo Alliance
677,00 ₴

Блок розпалу Thermo Alliance ET18 (301190033)
Thermo Alliance
728,00 ₴

Газовий пальник під пропан Thermo Alliance (301146481)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Скляна панель Thermo Alliance (квітка) (30130102200128)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Скляна панель Thermo Alliance (море) (30130102200127)
Thermo Alliance
781,00 ₴
Схожі товари

Блок розпалу Thermo Alliance (301190081)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Блок розпалу Aquatronic (560501D10A100)
Aquatronic
550,00 ₴

Пресостат Thermo Alliance (301130006)
Thermo Alliance
495,00 ₴

Дисплейна плата Thermo Alliance (301121259)
Thermo Alliance
677,00 ₴

Блок розпалу Thermo Alliance ET18 (301190033)
Thermo Alliance
728,00 ₴

Газовий пальник під пропан Thermo Alliance (301146481)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Скляна панель Thermo Alliance (квітка) (30130102200128)
Thermo Alliance
781,00 ₴

Скляна панель Thermo Alliance (море) (30130102200127)
Thermo Alliance
781,00 ₴


